Szkolenie przeznaczone jest dla osób chcących zapoznać się z podstawami pracy w arkuszu kalkulacyjnym Ms Excel lub znają program pobieżnie. Uczestnik szkolenia powinien posiadać ogólną znajomość zasad pracy w systemie operacyjnym Windows.

UWAGA! Szkolenie zawiera materiały uzupełniające do kursu "Kurs Ms Excel - poziom podstawowy" i jest udostępniane tylko uczestnikom kursów RCI na czas danej edycji.

Autor: Katarzyna Gargas - RCI

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które chcą zapoznać się z bardziej zaawansowanymi narzędziami arkusza kalkulacyjnego Ms Excel, możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Uczestnik szkolenia powinien posiadać podstawową znajomość pracy w arkuszu kalkulacyjnym.

UWAGA! Szkolenie zawiera materiały uzupełniające do kursu "Kurs Ms Excel - poziom średnio zaawansowany" i jest udostępniane tylko uczestnikom kursów RCI na czas danej edycji.

Autor: Katarzyna Gargas - RCI

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które znają program Ms Excel na poziomie podstawowym i średnim, a chcą poznać zaawansowane możliwości arkusza kalkulacyjnego.

UWAGA! Szkolenie zawiera materiały uzupełniające do kursu "Kurs Ms Excel - poziom zaawansowany" i jest udostępniane tylko uczestnikom kursów RCI na czas danej edycji.

Autor: Katarzyna Gargas - RCI