Szanowni Państwo Studenci 4 PL,

 

Ćwiczenia w trybie zdalnym prowadzone będą od 04.05.2020 według harmonogramu udostępnionemu za pośrednictwa starostów 4 Roku.

Każda grupa ma dostęp do bazy prezentacji ćwiczeń przez 3 dni.

 Zdalne ćwiczenia przewidują realizację części godzin ćwiczeniowych klinicznych, pozostała ilość godzin ćwiczeniowych będzie realizowana w Oddziale Okulistycznym WSS niezwłocznie po zniesieniu ograniczeń stanu epidemicznego, jednak nie szybciej niż od 01.10.2020r. (stan na dzień 03.05.2020).

W ramach kursu dostępne będą do pobrania prezentacje z tematów obowiązujących na ćwiczeniach. Zaliczenie odbywa się na podstawie samodzielnej aktywności na kursie oraz obecności (w załączniku do kursu: Frekwencja). 

Schemat grafiku ćwiczeń oparty jest o plan ćwiczeń, które miały odbyć się w Oddziale Okulistycznym WSS w Olsztynie, opracowanym przez planistę roku. 

Ćwiczenia ma grupa, która widnieje w bieżącym grafiku planu zajęć dla 4PL oraz jedna z grup, której termin minął a ćwiczenia nie odbyły się ze względu na stan epidemiczny. 

W przypadku wszelkich zmian dotyczących ćwiczeń z okulistyki, będziemy niezwłocznie informować Państwa poprzez Starostę roku.

            W przypadku pytań dotyczących realizacji zdalnej ćwiczeń z okulistyki proszę o kontakt mailowy: janusz.pieczynski@uwm.edu.pl